GD25WD20C Série Flash NOR
Résultats: 3
GigaDevice Flash NOR 2Mbit Flash NOR /1.65v-3.6v /SOP8 150mil /Industrial(-40? to +85?) /T&R
2.996Sur commande
Min. : 1
Mult. : 1
SMD/SMT SOP-8 GD25WD20C 2 Mbit 1.65 V 3.6 V 20 mA SPI 100 MHz 256 k x 8 8 bit - 40 C + 85 C Reel, Cut Tape, MouseReel
GigaDevice Flash NOR 2Mbit Flash NOR /1.65v-3.6v /USON8 3*2*0.45mm /Industrial(-40? to +85?) /T&R Non stocké
Min. : 3.000
Mult. : 3.000
SMD/SMT USON-8 GD25WD20C 2 Mbit 1.65 V 3.6 V 20 mA SPI 100 MHz 256 k x 8 8 bit - 40 C + 85 C Reel
Min. : 20.000
Mult. : 1
SMD/SMT SOP-8 GD25WD20C 2 Mbit 1.65 V 3.6 V 20 mA SPI 100 MHz 256 k x 8 8 bit - 40 C + 85 C Tube